Pomůcky pro malování

Chceme malovat byt, tedy budeme potřebovat kromě barvy i nějaké pomůcky pro malování. Pokud plánujeme škrabat starou malbu, budeme potřebovat škrabku, kbelík s vodou a štětku na potření zdí před škrabáním. Pokud máme zeď oškrabanou nebo škrabat nechceme, je dobré zeď před samotnou malbou napenetrovat, zvláště vhodné to je pokud malujeme po delší době nebo malujeme na štukovou omítku. Penetrace na zeď nám sjednotí savost zdi a zpevní případnou starou malbu, aby nedocházelo k "nabalování"  staré barvy na váleček.

 

Takže na malování budeme potřebovat malířskou štětku nebo lépe malířský váleček, pokud malujeme strop je dobré se vybavit prodlužovací tyčí k válečku, dále doporučuji rozumný zárohový štětec, dobře se s ním dotírají rohy, nátěry kolem oken, dveří a snadno se s nátěrem dostaneme za radiátor. Pokud budeme malovat stěny jinou barvou než strop, rozhodně je dobré použít maskovací papírovou pásku pro rozdělení dvou odstínů. Dále nějaké fólie a plachty na zakrytí a určitě nějaký hadřík na případně odkápnutou barvu. Pak již jen chuť do práce :-)

--

Potřebujete vymalovat byt nebo provést rekonstrukci?

Potřebujete vymalovat byt a hledáte malíře či realizační firmu pro vaši rekonstrukci? Máme pro Vás řešení! Zadejte si poptávku do největšího poptávkového systému, kde registrováno téměř 200tisíc dodavatelských a realizačních firem a ještě dnes Vám příjdou do vaší e-mailové schránky první nabídky!

Pomůcky pro malování - diskuze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek